Волонтери пункту пропуску «Угринів – Долгобичув» українсько-польського кордону

НАША Історія

Ми прокинулися 24 лютого 2022 року від потужних звуків вибухів, що пролунали в багатьох містах мирної України. Розпочалася війна – це і стало початком нашої історії. Саме війна змусила українських чоловіків братися за зброю, а їх дружин та дітей бігти не обертаючись в невідомість рятуючи свої життя. Саме війна об’єднала нас, націю та всю світову спільноту з метою повернення миру в Україну та нашому прагненні допомоги тим українцям, які її потребують.

Це одні з перших фото зроблених тут, на українсько-польському кордоні в день коли почалася війна. Цукерки та вода – це все, що ми могли тоді запропонувати тисячам українців, які були змушені покинути свої домівки, аби якось заспокоїти дорослих і дітей.

Волонтери

В мирний час у кожного з нас була робота, професія, чи улюблена справа, яка приносила дохід, проте зараз всі наші зусилля направлені на досягнення однієї мети – перемоги України. Все, що ми робимо кожен день з самого ранку і аж до пізньої ночі – ми робимо безкоштовно, і, навіть, навпаки – витрачаємо власний кошт. Ми – волонтери!!!

Наталя

Майстер з ремонту авто

Олег

Автомайстер

Юрій

Викладач

Максим

Ювелір

Андрій

Електрик

Марічка

Домогосподарка

Тетяна

Школярка

Олена

Кухар

Діана

Школярка

Lukasz Plaskota

Марсель

Damian Kopeć